Întrebare recomandată | Adee121 a întrebat:

Salutare TPU:* ma poate lamuri si pe mine cineva cum ajung din Agronomie la Sala Palatului? (metrou? ratb?)

Răspuns Câştigător
| MultPreaInteleptulTractorist a răspuns:

Iesi pe poarta, faci dreapta si o tii inainte pana la Manastirea Casim. Acolo, faci cu stanga si mergi inainte pana in rondul de la Arcul de Triumf (e semaforizat). De acolo, o iei pe Soseaua Kiselef (e singura strada cu sens unic) si mergi drept inainte pana incepe Calea Victoriei. Mergi pe Calea Victoriei si imediat ce treci de intersectia cu Stirbei Voda vei vedea pe partea dreapta Sala Palatului.

1 răspuns: