| lucy20113 a întrebat:

Salutare TPU ma puteti ajuta cu ceva va rog deci multi youtuberi au acel thumbnail (poza la avatarul videoului ) cum pot pune si eu thumbnail adica poate este la un nr mare de abonati sau de vizionalizari dar nu am vazut youtuberi care aveam thumbnail si la primul video pe youtube va rog ajutati-ma, funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand postezi un video pe youtube, sau pe facebook, iti apare o casuta ce o poti bifa, in care te intreaba daca vrei sau nu ca video-ul sa aiba thumbnail. God bless! happy

| lucy20113 explică (pentru anonim_4396):

Dar unde este casuta?

| anonim_4396 a răspuns (pentru lucy20113):

Trebuie sa o cauti bine, atunci cand postezi, iti arata daca dai ok [daca chiar vrei sa postezi sau nu] si sub este si o casuta pe care o poti bifa cu :"thumbnail "