| geo199512 a întrebat:

Mai am putin si termin liceul,si am inceput sa ma gandesc unde voi merge mai departe! Intrebarea mea este urmatoareatongueot da la Academia de Politie daca, cand eram mic(pe la 8luni)am fost diagnosticat cu Astm Bronsic? Trebuie sa mentionez ca acum nu mai am nici un fel de problema in legatura cu respiratia, oboseala etc...doar alergii la praf, mucegai.Boala pot spune ca a disparut doar ca am ramas cu dignosticul!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In principiu poti sa dai dar verdictul de apt il va da vizita medicala.

1 răspuns:
| geo199512 explică:

Multumesc!