| MikiMIHAI1324 a întrebat:

Salutare TPU, rog și eu frumos pe cineva să îmi lase un link cu mai multe informații despre "Taxele Vamale" adică ce categorii de produse sau bunuri se supun acestor taxe, sau criteriile după care se calculează acestea, de exemplu cum este în cazul țigărilor electronice (din câte știu dacă nu greșesc este de 20% tva sau ceva de genul), mulțumesc mult

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salutare, uite aici:
https://www.customs.ro/calatori/bunuri-expediate-prin-colete

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc frumos pentru funda!