| jEVEL a întrebat:

Salutare TPU, vin si eu cu o intrebare mai ciudata, ai voie sa publici fantezii erotice pe net?
Daca da, la ce trebuie sa am grija?
Daca nu, ce se poate intampla?

Doresc un raspuns cat mai serios si cu cat mai multe explicatii.

Răspuns Câştigător
| RoCkKiD a răspuns:

Sa ai grija cu iti configurezi profilul pe platforma respectiva incat sa nu poata nimeni sa te identifice. e legal sa le postezi dar nu vrei sa afle careva cine esti in realitate.

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Pe blogul tău.

| doctorandus a răspuns:

Sa nu discuti despre persoane reale, sau daca o faci, doar despre vedete.

| Eugen80 a răspuns:

Tine-le pentru tine! Nu intereseaza pe nimeni subiectele tale de laba!