| therock030891 a întrebat:

Salutare tuturor, am cautat pe internet si nu am gasit dar nici macar nu am idee cum se numeste... vreau sa deschid un centru de joaca pentru copii si construiesc un tarc de joaca modular cu piscina de bile.dar ceea ce caut si nu gasesc, este acea protectie colorata care se pune peste structura din fier pentru protectie..stie cineva cum se numeste si unde o gasesc?

1 răspuns:
| 6Radu5 a răspuns:

Cum vine aceasta structura din fier, nu este o piscina in spatiul tau pentru centru?
Explica-mi si voi incerca sa te ajut.

| therock030891 explică (pentru 6Radu5):

Cauta te rog loc de joaca mofular pe google si vei vedea, da..este cu o piscina cu bile

| 6Radu5 a răspuns (pentru therock030891):

Da,am cautat, e super tare ideea, constructia de fier o poti inveli in husa de burete pentru tevi sau chiar in tuburi de spuma.Stiu la ce te referi, normal sunt niste tuburi ca si niste saltele sportive dar nu gasesc pe nicaieri cum se numesc.Incearca sa consulti pe cineva specializat in locuri de joaca.
Mult succes cu proiectul.