Întrebare recomandată | Laurentiu_Calin_1994 a întrebat:

Salutare tuturor, am o intrebare, detin o masina la care i-am scos numere provizorii si acum vreau sa scot definitive dar am amenzi la primarie, eu masina o am bagata la impozit in primarie, pot sa-i scot numere definitive daca am amenzi?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da, nu are nicio treaba inmatricularea la politie cu amenzile.

| corbulalbrosu a răspuns:

Din cate stiu, in mod obligatoriu trebuie sa fii la zi cu plata tuturor datoriilor la stat. Deci si cu amenzile platite.