| Alexandruui a întrebat:

Salutare tuturor...

Am o problema deci am un program intr-un folder si i-am sters shortcutu si acum nu mai pot intra in el. pe net nu mai exista programul si acum nici in folderul cu programul nu mai e shortcutu...
CUM POT CREEA UN SHORTCUT? PENTRU EL?
Dau FUNDA + VOT!

10 răspunsuri:
| Gunoi a răspuns:

Stiu cum se face shortcut dar nu stiu daca te ajuta...te duci in folderul in care ai instalat aplicatia si trebuie sa fie un program care deschide fereatra(aplicatia) dai click dreapta pe el te duci la meniul Send ThiroDesktop (create shortcut)

| BiancaDuta a răspuns (pentru Gunoi):

Dap...s-ar putea sa meargawinking

| Alexandruui explică (pentru Gunoi):

Da pai nu o mai am nici pe aia crying asta si ziceam in context crying(

| BiancaDuta a răspuns (pentru Alexandruui):

ce face programul asta?

| BiancaDuta a răspuns (pentru Alexandruui):

Http://www.firstload.com/? uniq=832501d6bd11ed53&log=47382&fn=bibleworks+5

poate merge;-)

| georgedanielc a răspuns:

Cum se numeste programul?

| BiancaDuta a răspuns:

Pai nu poti sa dai restore la shortcutul din recycle bin? sau l-ai sters definitiv?

| Alexandruui explică (pentru BiancaDuta):

L-am sters definitiv dar am luat un program si la pus la loc si acum nu merge adica cand dau de 2 ori pe el imi zice ca trebuie sa selectez un program cu care sa ruleze. Cam asa ceva

| Alexandruui explică:

Programul se numeste Bible Works 5 big grin

| Alexandruui explică:

L-am recupeat ca am pastrat setupu undeva... mersi de raspunsuri. Aveam setup undeva... mi l-am instalat la loc ersi de raspunsuri tuturor