| TaKuYa a întrebat:

Salutare tuturor! Am si eu o intrebare care inca ma pune pe ganduri si nu pot gasi un raspuns sigur. Am achizitionat un telefon recent de la Altex si a trebuit sa il duc la service pentru ca nu functiona cum trebuie. Nu prea sunt sigur ca cei de la service il vor repara asa ca am o intrebare. In cazul in care telefonul vine nereparat, cei de la Altex mi-au zis ca imi vor da unul nou, dar vreau sa stiu : Se poate cumva sa achizitionez altceva in locul telefonului la pretul care a fost? Adica el a costat 1000 de lei noi, si eu as vrea sa achizitionez de data asta un alt telefon, mai ieftin, la 800 de lei. Credeti ca e posibil sa accepte sa cumpar ceva mai ieftin sau ceva de acelasi pret in locul unui nou telefon in cazul in care acesta nu va veni reparat de la service? Astept raspunsuri si sfaturi! Multumesc ca ati citit!

1 răspuns:
| bellakiss a răspuns:

Pai ceva mai ieftini nu cred ca vor fi de acord sa iti dea in loc si dif in bani, dar ceva la acelasi pret sau mai scump cu siguranta.