| C0sminn a întrebat:

Salutare tuturor!
Am si eu o problema cu Sam Broadcaster, pentru radio online.
Am instalat tot dar cand dau sa ma ascult, melodia e foarte mult in urma, cred ca cu mai bine de 1 minut la fel si cand spun ceva la microfon...se aude dupa 1 minut.

Ma puteti ajuta?
Mentionez ca am instalata versiunea Sam Broadcaster V3.2.2... iar radioul nu e hostat de la mine din pc, ci pe un host de radio free.

Va multumesc si astept raspuns.
O zi placuta!

Răspuns Câştigător
| AlcatrazOne a răspuns:

Asa se transmite cu un minut in urma ca e "live" nu ai ce sa ii faci la toti se transmite cu un min in urma(radiourii de internet)winking