| Merloc a întrebat:

Salutare tuturor. Astazi la scoala in pauza am dat cu pumnu in spatele unui coleg iar degetul meu si anume cel mare de la mana dreapta a avut de suferit. Mi s-a dat degetu' peste cap, cred eu... Ma doare cand pun degetu in diferite pozitii dar este o durere suportabila. Vreau sa mentionez ca este si putin umflat si nu am nici-o durere cand il misc sau strang pumnulhappy aa da si nici vanat nu estelove struck

Un sfat va rog frumoshappy, multumesc!

Răspuns Câştigător
| hatze a răspuns:

"cu ce mana dai cu aia primesti" lasa ca o sati treaca! staii linistit nu te speria! ast funda!

2 răspunsuri:
| Manne a răspuns:

Incearca sa il presezi sa simti unde este deplasat...Astfel vei putea vedea care este problema.
Daca nu te doare prea tare, in cateva zile iti va trece.big grin

| Merloc explică:

Ai mare dreptate lucian cu acel proverb! Manne, eu cred ca pe acolo pe la metatarsian sau cum se numeste, cred ca acolo este defectul(altfel nu stiu cum sa spun thinking