| xXteLOVEscXx a întrebat:

Salutare tuturor! De curand mi-am dat reset din setari la telefonul meu ( UTOK Q55 ). Si dupa ce am vrut sa-l deschid se bloca intruna. Era doar poza cu UTOK si atat. Am inteles ca poti intra cu recovery mode sa il rezolvi, dar nu stiu cum sa intru pe al meu... Cineva priceput? >:

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Am impresia ca ti-i problema cu bateria.
Incearca sa-l incarci 5-6 ore cu un alt incarcator. Daca face probleme in continuare, du-l la un service sa verifice bateria (tensiunea bateriei).
Abia daca bateria se constata buna trebuie sa faci resetare, deoarece se poate strica cu totul daca se blocheaza in timpul resetarii.