| Adrianos112 a întrebat:

Salutare tuturor, m-am mutat pe Browserul Google Crome deoarece Opera nu mergea deloc bine, dar nu stiu cum sa-i pun la Crome taburile alea de jos de la opera in care cu un click te ducea pe pagina selectata de tine acolo, stie cineva cum?

Răspuns Câştigător
| MenInShadow a răspuns:

Cauta pe la setari, se numeste bookmark ce cauti tu, cred, daca nu, cauta un tutorial pe internet, oricum, eu recomand firefox, e mult mai usor de folosit, si mai bun (parerea mea).