| Mâncărici a întrebat:

Unde pot găsi rezultatele de la evaluarea națională din Bacău!? Am căutat pe ISJ dar nu am reușit să le găsesc! Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| analoveskorea a răspuns:

Si eu sunt din Bacau doar ca am dat anul trecut evaluare, cauti degeaba, va mai dura ceva pana le vor afisa online ca asa am patit si eu, dar te poti la scoala respectiva ca ar fi trebuit sa le afisat

2 răspunsuri:
| Feitan a răspuns:

Le gasesti pe Edu.ro la ora 14:00 vineri pe 29 iuniewinking

| clin a răspuns:

Daca nu le-ai gasit inseamna ca nu sunt afisate pe site. Daca vrei sa vezi nota pe care a luat-o cineva, te poti duce la scoala unde a dat examenul. Acolo sunt afisate rezultatele. De exemplu, la Vaslui rezultatele s-au afisat in scoli de la ora 09:00.