| l1t7leb0y18 a întrebat:

Salutare. Va rog care puteti sa ma ajutati, eu folosesc retelele wireless ce le gaseste laptop-ul.si ma conectez la ele care nu au parola. Problema mea este ca din greseala am intrat nu stiu unde la pagina de la setarile acelei retele la care m-am conectat, si acum imi cere sa ma loghez cu ISP...imi trebuie numele ala si parola. dar nu am cum sa aflu asa ceva. ca nu e reteaua mea.nu am router! Stie cineva ce pot face? sa resetez cumva sa nu mai ceara autentificare sau ce metoda pot sa folosesc? am reinstalat windows-ul aseara. dar degeaba. ce as putea sa fac? daca nu aveti un raspuns sigur.va rog din suflet nu raspunde-ti! am nevoie de ajutor!

1 răspuns:
| sonya a răspuns:

Pai simplu. probabil tipul s-a desteptat si si-a pus parola la router. nu conteaza unde umbli tu, conteaza ce face proprietarul routerului. tu te poti juca la ce pagina vrei ca nu schimbi nimic.