| ionut235 a întrebat:

Salutare,voi ați primit de la e.on, vreun email, că aveți de plată?
Eu am primit ca să plătesc până luna viitoare în luna iunie factura din aprilie.Eu am fost plătit-o din aprilie.Ce este de făcut în această situație?

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Nimic, așteaptă până-și reactualizează ei datele sau mai simplu: ignori emailul (ai cont pe eon?)

| ionut235 explică (pentru sierra1):

Da

| sierra1 a răspuns (pentru ionut235):

Si ce scrie acolo?

| ionut235 explică (pentru sierra1):

Ți-am emis preaviz de neplată a facturii E.ON

| sierra1 a răspuns (pentru ionut235):

"Eu am fost plătito din aprilie"

ai chitanța/dovada?

| ionut235 explică (pentru sierra1):

Da am chitanța.

| sierra1 a răspuns (pentru ionut235):

Rămâne ce-am zis din prima

| ionut235 explică (pentru sierra1):

Am primit mailul azi de la ei.Trebuie să mă îngrijorez sau ce trebuie să fac?

| sierra1 a răspuns (pentru ionut235):

Ai plătit = "Nimic, așteaptă până-și reactualizează ei datele sau mai simplu: ignori emailul"

| ionut235 explică (pentru sierra1):

Mulțumesc frumos

| sierra1 a răspuns (pentru ionut235):

Sănătate