| BigAmstaff a întrebat:

Vreau sa imi schimb numele pe facebook si imi spune ca am folosit deja toate posibilitatile de actualizare. Asi vrea sa stiu daca mai este si alta medota de a schimba numele. Multumesc anticipat.
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Grimmjow69 a răspuns:

Treaba sta in felul urmator, poti trimite un formular catre Facebook cum ca ai dori sa-ti schimbi numele, DAR ai nevoie de un MOTIV BUN, ceva bine intemeiat, nu sa te duci la ei cu "mi-a murit pisica" "au taiat copacul din strada". Cel mai usor e sa-ti schimbi data de nastere (ca sa ai cel putin 18 ani) si sa le zici ca ti-ai schimbat numele legal.

Uite, aici le poti trimite,

https://www.facebook.com/help/contact/?id=245617802141709

2 răspunsuri:
| Atât_Marya_1998 a răspuns:

Nu mai exista nicio posibilitate

| ionut1234567 a răspuns:

Deoare-ce ai schimbat numele de mai multe ori, nu mai exista ala metode!