| nashu40 a întrebat:

Salutari!
Acum cativa ani circula pe net un videoclip despre cum ar trebui sa ne ajutam unii pe ceilalti. Incepea cu un muncitor care ajuta un pusti ce tocmai cazuse pe sosesa, pustiul ajuta si el la randul lui o batrana sa treaca strada, batrana dadea o floare cuiva...si tot asa...
Stie cineva cum dau de clip, cum se numeste? Nu am reusit sa dau de el pentru ca nu mai stiu cum se numea.
Multumesc anticipat si o zi buna tuturor!

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| Costas_Camelia_1976 a răspuns:

Cu placere!

| nashu40 explică (pentru Costas_Camelia_1976):

Ca sa nu ramai in pierdere ti-am evaluat raspunsul ca folositor si inteligent!