| anonim_4396 a întrebat:

Salutari, cum credeti ca o sa fie drumurile acum noaptea, ma refer la iesirea pe la Oradea sau pe la Satu -Mare.sunt din Jibou(salaj) si cineva vrea sa iasa din tara acum seara, si stiti si voi cum e vremea, se indreapta spre Italia, daca stie careva ceva detalii, nu stiu va rogbig grin

4 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Mult mai intunecoase decat ziua. In rest, tot pe jos sunt, tot aceleasi gropi, tot pe dreapta se circula.

| adriangabor92 a răspuns:

Bune

| weeds a răspuns:

Drumurile sunt destul de proaste acolo si va si ninge la noapte.

| cristi_8689 a răspuns:

Poi cu ploaia si ninsoarea asta + ca la noatpe se asteapta temperaturi de sub 0 grade (deci va ingheta) nu te sfatuiesc sa te aventurezi pe patinoar, daca nu ai treburi importante.