| AdrianPetru98 a întrebat:

Salutări! Tocmai ce am fost acceptat la un job și cineva de acolo mi-a înmânat două recipiente în vederea recoltării probelor de coprocultura pentru analizele medicale. Ideea e că nu mi-a mai oferit nici o informație în plus. Ce fac cu acele recipiente după recoltarea probelor? Le voi prezenta la analizele medicale la care am fost programat sau cum? Plus că mi-a oferit două recipiente, una știam ce am de facut, dar habar nu am ce să fac cu a doua...

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Recipientele cu probele le duci la fetele unde faci analizele de sange dar trebuie duse dimineata la prima ora.

| Catrice a răspuns:

Pișu și cacahee hee

| nicunicu3 a răspuns:

Faci ce iese din fundulet cu mot si ce iese din partea cealalta in celalalt)).Te duci si zici ca vrei sa lasi probele etc.