| anonim_4396 a întrebat:

Salutări, TPU!

De când îmi tot dau cu bicarbonat de sodiu pe față îmi tot apar coșuri roșii, ce părere aveți?

Mulțumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Curata-ti locul si cu smirghel!

| Adry05 a răspuns:

Atunci... nu te mai da?! Nu stiu, zic si eu.

| ziftode a răspuns:

Nu iti mai da cu d'ala pe fata? vezi ce se intampla...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De ce ti-ai da cu bicarbonat de sodiu pe fata?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Asta ma miram si eu.

| Adry05 a răspuns (pentru anonim_4396):

Vara-mea se dadea, zicea ca-i face tenul mai frumos si stralucitor si ii prevenea cosurile.

| Victoria18 a răspuns:

Nu e bun pentru cosuri, e ca si cum ti-ai da cu acetona pe fata. Irita extrem de mult. Renunta.