| myshleanka a întrebat:

Salutari. Vreau sa stiu si eu daca sunt colectionari de bani vechi in botosani si cat de mult as putea lua pentru 100.000lei vechi. Multumesc. Am nevoie urgent.

4 răspunsuri:
| Serenity_3531 a răspuns:

Buna. Sunt si eu pasionata de numismatica. Insa am doar monede. Prin BT nu este vreun anticariat, ceva? Daca erai student in IS, gaseai aici. Sunt multe anticariate si targuri de antichitati, unde gasesti de fiecare data si bani vechi.

| miauu a răspuns:

Eu sunt din bt si am monede vechi cat oferi?

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu cati colectionari sunt in Botosani dar eu sunt unu. Nu sunt profesionist doar amator. 100.000 lei vechi presupun ca sunt din anul 1998 in bazar nu obtii mai mult de 3-4 lei pe ei. Daca sunt mai vechi vei obtine mult mai bine.Bafta