| RazvanIlie a întrebat:

SalutTpu! As dori sa imi fac un card de debit si nu prea stiu cum se procedeaza.M-am interesat pe internet putin dar tot mai am intrebari. Care ar fi cea mai avantajoasa banca la care sa fac cardul avand in vrdere ca vreau sa il folosesc doar pentru plati online si as vrea sa stiu cam ce taxe se aplica. Va rog macar un exemplu. Multumesc!

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Transilvania este cea mai avantajoasa la ora actuala.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ing si bt sunt bancile cu cele mai mici comisioane de administrare. taxe nu se aplica, se aplica comisioane de administrare a contului, e vb de cativa lei pe luna

| mont a răspuns:

Recomand Ing sau Banca Transilvania. Platile pe internet nu presupun comsioane deregula, alte comisioane ar fi: de administrare cont si\sau card, de alimentare cu numerar, retragere numerar de la bancomate.