| Anisoaraa a întrebat:

Saluuuut la toti!
am si eu o problemma.
amm un telefon nou samsung corby txt 3210.
si am net pe mobil, am aplicatia shMESsenger.
si dau sa se conecteze si imi spune sa verific setarile internetului al telefonului.
stie cineva ce trebuie sa fac mai exact?
>FUNNNNDITAAbig grin

1 răspuns:
| Phineas a răspuns:

Asa am patit si eu.Am tot Samsung corby si tot aplicatia shMessenger.Pai in primul rand la aceasta aplicatie trebuie sa iti faci cont ca sa poti intra pe messenger, in al doilea rand trebuie sa ai setarile de configurare salvate. Daca ai setarile de configurare salvati si ai si cont pe shMessenger trebuie sa suni la relatii cu clientii. Nici la mine nu a mers prima data dar apoi am reusit. Funda?