| VisătoareaDePeLună a întrebat:

Samsung Star 3 are android? happy

8 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

Are un OS foarte, foarte simplu, fara aplicatii prea multe compatibile, e doar de vorbit si o poza pe acolo, este un telefon simplu, nu smartphone. Samsungurile cu Android au in denumire "Galaxy", exemple" Samsung Galaxy S, Galaxy S2, Galaxy S3, Galaxy R, Galaxy Fit, Galaxy Mini, Galaxy Note etc. happy

| lrls a răspuns:

Nu

| daassh a răspuns:

Nu, nu are sistem de operare android, are sistem de operare propriu.Succes!

| piratuu a răspuns:

Nu, nu are. Are Touchwiz.

| Mereoleacădeusername a răspuns:

As vrea eu straight face.

| Maddy18 a răspuns:

E super naspa telefonul il am l-am dus de 3 ori la repatrat probleme cu softul... daca dadeam pe alarma mi se restarta telu

| Pyron a răspuns:

Nu

| Cristi_Popescu_1996 a răspuns:

Nu si bada 1.3.0