| DenIsa_Deny_1996 a întrebat:

Samung galaxy S II sau Iphone 4?

Răspuns Câştigător
| Ramona7 a răspuns:

Eu am iphone 4 si este super bun si nu se blocheaza, am o prietena care are galaxy s si pe langa faptul ca se blocheaza destul de des si nu imi place cum merge, mai e si de marimea unei palete de pinpong laughing

6 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Galaxy S2 fara discutii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru mine Galaxy S2. Uite-te peste specificatii aici http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=3275&idPhone2=3621 S2-ul are procesor mai bun, camera mai buna, filmeaza 1080p, rezolutie mai mare, ecran mai mare, e si mai usor-daca conteaza. Produsele Apple sunt ridicate in slavi foarte mult, dar numai marul ala muscat le face sa fie scumpe. Nici Samsung-urile nu sunt cine stie ce, dar in momentu actual sunt cele mai bune smartphone-uri de pe piata. Galaxy S4 cel putin n-o sa aiba concurenta un an sau doi, dar vin aia de la HTC tare din urma.

| Mihai198 a răspuns:

Iphone 4 este mult mai bun ca si galaxy S 2, deoarece functioneaza mai bine si nu face "fite"

| Varareanu_Olivian_1996 a răspuns:

Cu siguranta Iphine 4

| iPAD3 a răspuns:

I-Phone 4 desigur

| pokerkid a răspuns:

Iphone 4. Fara discutii.