| Gizăz a întrebat:

Se accepta doar intrebarile care pot primi un raspuns din partea altor persoane (Ex: nu se accepta o intrebare de tipul: "O sa ma casatoresc cu X?") si care nu au continut obscen sau discutabil din punct de vedere moral

Şi care e în măsură sa spună ce e moral şi ce nu?
Sistemul de raportare de aici e de-o imbecilitate maximă.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

@sasuke_bv, motivul pentru care n-ai primit raspuns e pentru ca o multime de persoane trimit mailuri ralucai, si nu doar pe subiectul asta, pentru ca - sa fim seriosi - site-ul are o gramada de probleme. Biata ralu ar trebui sa stea toata ziua sa raspunda acelorasi intrebari la care a raspuns si ieri. Si-apoi nu stiu cata influenta are ea asupra chestiilor de programare, pentru ca e de lucru ca sa modifici sistemul de raportare.

Abh
| Abh a răspuns:

Nu se prea poate da ban pe ip deoarece marea majoritate au ip-uri dinamice (se schimba la fiecare conectare).

| CosteaVlad a răspuns:

Frustrările mele legate de acest sistem de raportare, puţin spus imbecil, prost gândit, i le-am etalat Ralucăi de vreo 2 ori până acum, dar bineînţeles că n-am primit niciun fel de feedback, nici de la ea, nici de la restul turmei... pardon, echipei. Asta e. happy

| katala a răspuns:

Hm! Pai moralitatea e stabilita de comunitate din cate stiu eu; ori asta (TPU) e o comunitate, nu? Asa cum e ea, dar e!
Ca la sistemul de raportare mai trebuie lucrat, sunt de acord.
In rest, sa auzim de bine.

| MidnightLady a răspuns:

Aici, oricine poate decide ce e sau nu e moral.
Dar acum, intre noi vorbind, ti se pare moral sa corectezi greseli sau sa spui ca nu-ti place Miley Cyrus?hee hee