| abcd13566 a întrebat:

Se aude un bazait ffffff enervant in casti, ce sa fac ca sa nu se mai auda? X_x

2 răspunsuri:
| Gσldεn a răspuns:

In primul rand, acest bazait poate proveni de la cablul castilor care nu este conectat bine ori este bagat numai pe jumatate. Mai poate fi si de la volumul microfonului, incearca sa il tragi mai jos, se poate si sa se interfereze cu alt aparat. Sper sa iti fie de ajutor.

| EuNekoNeko a răspuns:

Schimba castile x_X... Am patit-o si eu si a trebuit sa le schimb. La mine era din cauza ca le rasuceam firul pe deget.