| PandaChan33 a întrebat:

Se fac livrari la domiciliu in perioada asta de stare de urgenta? (pachete care nu contin alimente)

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Cred că da având în vedere că am plasat o comandă de niște cărți și nu mi s-a zis nimic

| Dismally a răspuns:

Da, posta si firmele de curierat lucreaza.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Telefon la firme si intrebat.

| danutzu96 a răspuns:

DA, firmele de curierat lucreaza normal. Ideea e ca tu sa comanzi totul online in perioada asta, evitand sa iesi din casa si sa te duci la magazin.

| Digikey a răspuns:

Se pot comanda chiar si alimente, iar firmele de curierat lucreaza normal.Azi am comandat pizza de exemplu, si a venit o tipa draguta cu manusi si masca.

| AuraLia99 a răspuns:

Da