| anonim_4396 a întrebat:

Se mai da trusou pentru noile mamici si alocatie de 200 de lei pentru copii?(in caz ca mamica nu a lucrat inainte)

2 răspunsuri:
| Andreea_2177 a răspuns:

E foarte ciudata chestia cu indemnizatiile, eu nu prea mai inteleg ce vrea statul sa ne faca. Citisem pe www.cutiuta-muzicala.ro parca despre indemnizatii :-? voi stiti ceva mai mult?

| IsabelaBianca a răspuns:

happy Obligatoriu trusoul... e cadou pentru. bebe. Alocatia stiu ca se da, nici sora mea nu a lucrat inainte dar a primit. Sa cresteti mari. Pupici.