| Ibc_Ionut_1999 a întrebat:

Se mai gaseste undeva suc la plic de vanzare?

Răspuns Câştigător
| 22anirolF a răspuns:

Https://axel-company.ro/......cutie.html

Ti-am cautat asta la ora asta laughing

| Ibc_Ionut_1999 explică (pentru 22anirolF):

Multumesc frumos, apreciez maxim

| 22anirolF a răspuns (pentru Ibc_Ionut_1999):

? cu drag!

17 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Eu beau suc de soc cu zmeura si lamaie. happy
Am cules si am uscat cateva sute de flori de soc (bune si pentru ceai) si am cules cca 20 Kg zmeura pentru sirop.
In borcane de 5 litrii prepar saptamanal cate un rand de suc amestecat, foarte gustos, care nu contine chimicale. Este aproape gratis (ma costa doar cate o lamaie la un borcan) si este si foarte sanatos.
Excelent in canicula de vara, dar se poate prepara si consuma in oricare anotimp a anului.winking

| Ibc_Ionut_1999 explică (pentru Bula):

Nu ma interesa o bautura de sanatoasa neaparat voiam sa stiu daca se mai gasesc sucuri la plic doar de dragul trecutului, dar multumesc

| Bula a răspuns (pentru Ibc_Ionut_1999):

Otravuri colorate la plic se mai gasesc ici-colo.

| Ibc_Ionut_1999 explică (pentru Bula):

Nu am cerut decat de unde pot lua si atat stiu ca sunt chimicale laughing

| StrongHeart a răspuns (pentru Bula):

Nu ai inteles, el cauta ceva strict nesanatos, ce ai cu omu?laughing

| Catrice a răspuns:

N-am mai văzut de vreo 15 ani rolling on the floor

| Ibc_Ionut_1999 explică (pentru Catrice):

Stiu tocmai de aia caut

| siriusblack98 a răspuns:

N-am mai vazut de ani de zile daca stau sa ma gandesc. Ultima data cand am vazut era ceva suc la plic marca Figo. Poti sa cauti pe net sa vezi daca se mai face. Personal, no idea ca nu mai mai beau sucuri de ani de zile.

| Ibc_Ionut_1999 explică (pentru siriusblack98):

Am inteles, o sa caut multumesc frumos

| Bruno92 a răspuns:

La vulpița și Viorel

| ioan452 a răspuns:

Poate la chioșcuri gen ABC, eu nu prea am văzut.

| Ibc_Ionut_1999 explică (pentru ioan452):

Nici asa n am vazut... dar multimesc