| Edmonds2342 a întrebat:

Se poate schimba bateria la un telefon cu capacul lipit? (P8 lite Huawei)

5 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Da se poate de catre cineva ce se dedica la asa ceva

| gelu1970 a răspuns:

Insa la p8 lite nu e lipita partea din spate. probabil te referi la versiunea 2017

| Edmonds2342 explică (pentru gelu1970):

La p8 lite 2016 este lipit capacul

| ovidiu123432 a răspuns:

Ar trebui sa se poata desface iar dupa sa se schimbe, dar nu fa tu asta, du-te cu el la cineva care se ocupa cu asa ceva (ma refer la un magazin care chiar se ocupa cu asa ceva ) iar daca se poate atunci o sa ti-o schimbe iar daca nu, nu, dar trebuie sa se poata.

| GhostBlack7 a răspuns:

Salut, se poate schimba bateria la un GSM autorizat.