| jmech3r a întrebat:

Se poate scoate parola de la wind8 la deschiderea pc-ului? Mentionez ca am facut faza cu control userpassword2 si nu merge. Funda celui/a care imi explica in detaliu cum trebuie facut

Răspuns Câştigător
| gelu1970 a răspuns:

E simplu a. Press "Windows Key + R".
b. Type "netplwiz".
c. If prompted by UAC, then click/tap on Yes.
d. User Account pop windows will appear.
e. Uncheck the Users must enter a user name and password to use this computer box, and click/tap on OK.

| jmech3r explică (pentru gelu1970):

Am facut exact cum ai spus si nu merge

| gelu1970 a răspuns (pentru jmech3r):

Ai team viewer? trebuie sa mearga mai ales daca tu esti admin de pc

| jmech3r explică (pentru gelu1970):

Nu mai dau team am patit-o cu una...mi-a luat ip si era sa iau alt pc...am facut exact cum ai spus u si nu vrea sa mearga/ pune niste poze cum faci u, poate am gresit dar nu cred

| gelu1970 a răspuns (pentru jmech3r):

Imi pare rau ca ai avut probleme. vezi aici. e simplu. https://www.youtube.com/watch?v=74xTNaIFBQ8

| jmech3r explică (pentru gelu1970):

Acum merge, multumesc vezi ca ti-am dat si o fundabig grin