| overdose90 a întrebat:

Se poate strica laptopul daca mi se intampla de multe ori sa se inchida singur pentru ca s-a terminat bateria, si uit sa il pun la incarcat la timp?

Răspuns Câştigător
| Tiberius a răspuns:

Nu nu are nici o treaba. E chiar recomandat sa lasi uneori ca bateria sa se descarce pentru a efectua un ciclu complet

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu se strică.
Pa, pa.

| Catalion a răspuns:

Bineinteles ca nu. Daca s-ar putea strica asa, atunci cred ca in fiecare zi ar exista mii de oameni care s-ar plange ca nu le mai merge laptopul.

| Aero a răspuns:

Si telefonul se strica? E cam acelasi lucru. Se strica oricum cu timpulhee hee

| deleuandrei a răspuns:

Sigur ca nu se strica mah omule. ia inchipuieti cum ar fi laptopurile noastre daca sar strica din cauza asta? am cumpara mereu baterii, dar eu am aceasta problema de 2 ani si vad ca merge totul bine nu se strica nimic, stai fara grijawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da se poate