| alexfab33 a întrebat:

Se poate trai din pariuri sportive? Se poate avea profit in mod continuu din asta? Daca de exemplu analizezi meciurile de fotbal si selectezi pariurile mai convenabile sau daca pariezi live pe numar de goluli etc.?

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In mod normal este foarte greu, ar trebui sa fii foarte bine informat si norocos.

| cristi202 a răspuns:

Atita timp cit vor exista surprize, echipe de fotbal renumite luind bataie de la echipe mai slabe, totul tine de noroc. Norocul e ceva ce vine si pleaca, nu e constant, oricit de norocos ai fi. Ca sa poti trai insa din ceva, ai nevoie de o sursa de venit constanta, deci nu e cazul pariurilor sportive.

| Purec a răspuns:

Se poate, dar dupa ce ai scris aici, e clar ca nu o sa reusesti!

Profit in mod continuu nu poti avea, sunt momente si momente.

| Purec a răspuns:

Si inca ceva, norocul si un parior nu au nicio legatura. happy Daca te bazezi pe noroc, joaca la 6 din 49 happy

| Samariteanul a răspuns:

+nu cred ca se poate, decat daca ai noroc si daca analizezi bine meciurile, stii echipele si iti faci tot felul de calcule+trebuie sa mai ai si un anumit venit ca altfel e posibil sa ramai fara banii pentru ca nu poti castiga permanent.