| saturday10 a întrebat:

Se pricepe cineva destul de bine sa lucreze in photoshop? Am nevoie de ajutor urgent, multumesc!

3 răspunsuri:
| saturday10 explică:

Oke, multumesc mult!

| Barbosu_Razvan_1990 a răspuns:

Da zi de ce ai nevoie.

| saturday10 explică (pentru Barbosu_Razvan_1990):

Buna. Ideea e ca vreau sa fac o fata de perna pentru cineva cu o poza. Persoana respectiva mi-a aratat poza de cu perna, dar poza care este imprimata pe perna nu se gaseste nicaieri. Si ma gandeam ca se poate decupa poza aia dupa perna si apoi marita la un A4 ca sa ma pot duce cu ea si sa mi-o imprime. http://static.webshopapp.com/......-david.jpg