| JeKyLl a întrebat:

Sfat achiziție pedale bicicleta.

Salutare TPU!

Doresc să achiziționez un set de pedale pentru bicicleta mea.Prin această schimbare aș dori să trec de la pedalele clasice la niște pedale pe rulmenți.

Din experiența voastră, ce mi-ați putea recomanda în jurul sumei de 120 de lei care să aibă un raport calitate-preț cât mai bun?

Răspuns Câştigător
| NonZarek a răspuns:

Nu te pot ajuta cu un răspuns la întrebare, dar te pot sfătui unde sa pui întrebarea asta, te asigur ca vei primii răspuns.

Pe Facebook exista un grup de persoane care au bicicleta, pedouaroti se numește și e chiar fain, te poate ajuta multă lume cu tot ce e legat de bicicleta.

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Nu spui ce bicicleta ai. Pedalele sunt pe casete nu pe rulmenti. Ei se folosesc la rotile masinilor si in alte domenii.