| YoyoXender a întrebat:

Si cum îți dai seama ca o fata este singura?

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Majoritatea au un baiat care le place (catelus), clasat in friendzone, pe care il plac si ele inapoi, si il tin de tampon, sa nu se simta singure si neapreciate. Cand apare unul interesant, uita de fraierul ala.
Si mai sunt si panarame de nivel 2, care sunt intr-o relatie oficiala cu unul care nu corespunde mai mult de 40%, iar cand apare o persoana interesanta, ori il inseala, ori se despart de el.
Tipele misto probabil sunt in pat, citind si vizionand filme, nu intra in prostiile astea.
Oricum, cand iti place o tipa, daca nu e de mana cu niciunul, si nici pe retelele sociale nu are nici o informatie legata de o posibila relatie, te bagi.

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu ai cum. Doar daca esti detectiv particular

| anonim_4396 a răspuns (pentru mgtow):

Ca Ernest laughing laughing laughing

| mgtow a răspuns (pentru anonim_4396):

Aia castiga bani sa iasa la tv. Voiam sa merg la un show sa fac misto cu una in fata camerei apoi poate imi iesea un pornache cu ea si castigam cateva milioane

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

De ce ar conta detaliul asta?
Pentru majoritatea, disponibilitatea lor depinde de persoana interesata.

| YoyoXender explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Gen daca te vede interesant (daca esti pe gustul ei?)

| YoyoXender explică (pentru YoyoXender):

Gen sa tot încerc ( ca si cum as da la bacanele)

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru YoyoXender):

Majoritatea au un baiat care le place (catelus), clasat in friendzone, pe care il plac si ele inapoi, si il tin de tampon, sa nu se simta singure si neapreciate. Cand apare unul interesant, uita de fraierul ala.
Si mai sunt si panarame de nivel 2, care sunt intr-o relatie oficiala cu unul care nu corespunde mai mult de 40%, iar cand apare o persoana interesanta, ori il inseala, ori se despart de el.
Tipele misto probabil sunt in pat, citind si vizionand filme, nu intra in prostiile astea.
Oricum, cand iti place o tipa, daca nu e de mana cu niciunul, si nici pe retelele sociale nu are nici o informatie legata de o posibila relatie, te bagi.

| Catrice a răspuns:

Ii întrebi neamurile, prietenii, o spionezi o vreme...hee hee

| oglindasultanului a răspuns:

Are timp de tine.

| RKBlue a răspuns:

O sa iti spun un secret pe care multi nu il stiu:
Iti dai seama ca o fata e singura cand... e normala.
Stay, what? Yep, you heard me right!
O fata singura e normala!
Nu iti dai seama decat daca o intrebi.Altfel, sansele sunt destul de mici. Poti sa te angajezi intr-o conversatie usoara si ai sanse mari sa afli daca e intr-o relatie, fara a parea un ciudat.
Dar nu e nici un alt mod, sorry!

| RxTx a răspuns (pentru RKBlue):

Rar sa gasesti o fata normala
Eu tot incerc asta de vreo 20 ani

| YoyoXender explică (pentru RKBlue):

Păi si cum sa imi dau seama daca este normala numai din întrebări, dacă se poate vreau detalii in privat

| Michaeel a răspuns:

Ce răspunsuri sexiste pe aici laughing

| kb9 a răspuns:

O-ntrebi. Nu poti citi o fata-n palma.