| Cristian36 a întrebat:

Si un robot moare pana la urma tot ca un pc nu?

6 răspunsuri:
| Felys a răspuns:

Un pc nu moare, se defecteaza.Nu stiu la ce robot faci referire dar sunt o mie de feluri de roboti,de bucatarie, masini automate, toate sunt roboti, si da, toate au termen de garantie

| Cristian36 explică (pentru Felys):

Pana la urma moare si un pc, ca nu poate rezista la infinit! se defecteaza si aia e!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici unu nu moare ci nu mai fucntioneaza in parametrii ori deloc, in urma unor eventuale defecte electronice, mecanice, electrice, uzura etc.

| Cristian36 explică (pentru anonim_4396):

Pai exact nu mai functioneaza ceva pe acolo, deci nu mai exista cam asa! dar o intrebare orice pc cat ar fi el de puternic odata si odata tot nu mai functioneaza, nu?

| mario366 a răspuns:

Ca si pc un robot nu se moare sau se strica doar partile lui si avand in vedere unde a ajuns modernizarea un robot ar putea sa nu moara niciodata. Gandeste-te la acest robot ca un joc care isi primeste update-uri fara inlocuirea partilor doar modificarea lui. Deci un robot modern nu moare.

| Cristian36 explică (pentru mario366):

Pana la urma tot are unele defectiuni