| Victoras19207 a întrebat:

Sint in Anglia am cartela Orange de Romania pe abonament si nu imi merge imi scrie neinregistrat in retea semnal imi apare. Ce pot sa fac?

4 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Pentru a putea verifica situatia, ne poti oferi numarul de telefon, prin mesaj privat.

O zi buna,
Orange Helper

| Frt_Andreea_2002 a răspuns:

Nu mai nimic de făcut, trebuia înainte să pleci din țară să activezi romingul. Acum doar sa iti iei de acolo cartela.

| Pusca_Rif_1983 a răspuns:

Sa rogi un prieten din tara sa sune la serviciul clienți să te lămurească.

| Balu_Bianca_Vasile_1992 a răspuns:

Aceeasi problema o am și eu