| sopranaCadaverica a întrebat:

Spumantul de baie se poate folosi si ca un gel de dus? Sau nu e indicat? Irita pielea?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate fi folosit, dar depinde de pielea ta... Poate provoca iritatii daca ai o piele sensibila.

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Dacă n-ai altceva la îndemână...

| Freya1 a răspuns:

Nu cred ca iti irita pielea ca doar il pui in apa dar nu e ok sa il folosesti in loc de gel de dus

| laurentiavl a răspuns:

Daca ma intrebi pe mine nu este vreo mare diferenta intre ele doua. Poti sa le folosesti cum vrei, nu iti dauneaza intr-un fel.