| continutfragil a întrebat:

Spuneti-mi cat mai multe lucruri care as putea sa le fac in autocar ( atat ziua cat si noaptea), cam 24 de ore, ca sa nu ma plictisesc.

6 răspunsuri:
| AndreiP98 a răspuns:

Ia-ti un mp3 si asculta muzica. Asta e doar o idee...Mai ia si de la altii si pune-le pe toate la o lalta

| Georgiana1998 a răspuns:

Ia-ti un mp3, un telefon orice altceva.pentru ascultat muzica, ia-ti o carte iti recomanda Zori de Zi din Colectia Amurg nu te plictisesti de ea, laptop-ul sau telefonul, ceva sa aiba internet si cam atat...

| alexandra_3850 a răspuns:

Ia-ti la tine: carti, Ipod-ul sau Mp3/Mp4 playerul, ia la tina carti de joc, nu vei fi singura care se va plictisi, multe gustari şi curaj sa intri in vorba cu strainii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dat fiind faptul ca specifici ca circuli 24 de ore, logic ca ai ce vedea si cunoaste, asa ca, Ia'ti un carnetel si un pix, scrii localitatile prin care ai trecut, le dai calificative, ( gen frumos, ordonat, curat, mare, occidental, tipic romanesc, sociabil), descrii persoanele, parerile personale-etc!

| heddy10 a răspuns:

Daca ai laptop si un modem.

| Nutemaiholba a răspuns:

Pai mai intai trebuie inainte sa intri sa te duci la WC si cand intri in autocar poti sa a la tine un tel cu net si nu te plikt toata ziua mai ia si alte idei
*)kiss