| cristina1983 a întrebat:

Spuneti-mi daca stiti scoala de politie din Argentina Buenos Aires?

Răspuns Câştigător
| JackR a răspuns:

Sunt 3:
- Federal Police Agents and Suboficials School "Don Enrique O'Gorman"
- Federal Police Academy "Commissioner General Juan Angel Pirker"
- Federal Police Staff College "Commissioner General Enrique Fentanes"

Care din ele te intereseaza?

| cristina1983 explică (pentru JackR):

- Federal Police Staff College "Commissioner General Enrique Fentanes" acesta

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Da. Toti in Romania facem scoala acolo. Ma mir ca tu n-ai facut-o!

| francut a răspuns:

Nu.
Ai intrebat doar daca o stim.

| cristina1983 explică:

Cum se numesc soala de Politie dinArgentina Buenos Aires?