| lungu_6254 a întrebat:

Spuneti-mi si mie majoritatea lucrurilor din spania sunt fabricate la ei in tara? Stiu ca asa este in germania si italia si cred ca asa este si in spania. Astept parerile voastre.

1 răspuns:
| cristinela a răspuns:

Nu e adevarat. Depinde la ce lucruri te referi.Au si magazine ale lor dar gasesti si mai cam toate brend-urile care sunt la noi.Atat ca, parca lucrurile care le gasesti acolo, chiar daca sunt de aceeasi firma ca la noi au alta calitate.Alimentele,majoritatea sunt ale lor, nu prea importa mare lucru...