| bursaspor a întrebat:

Spuneti-mi si mie tari europene care stau mult mai bine ca Romania la toate capitolele. Si este doar o intrebare nu mai vreau raspunsuri de genul,, Te pregatesti pentru emigrare? ". Vreau doar raspunsuri.

4 răspunsuri:
| AnnaSophiaRobb a răspuns:

Italia, franta, spania, argentina, Germania, bosnia si hertegovina, ungaria, polonia, suedia, finlanda, norvegia...Te pregatesti pentru emigrare? ...sorry nu m-am putut abtine, just o gluma

| mickeye a răspuns:

Îți spun mai bine ce țări care stau mai rău ca România:Bulgaria,Ucraina,Serbia,REP. MOLDOVA,CROAȚIA, BOSNIA ȘI HERȚEGOVINA, Letonia, Belarus, Lituania

| BassPlayer a răspuns:

Uite niste tari Europene daca nu e prea tarziu sa spun. Ucraina,Serbia,Macedonia,Republica Moldova,Franta, Anglia, Norvegia.Altele nu mai spun ca oricum am spus destule!

| BassPlayer a răspuns:

Ca Romania ne este...mai!