| AdiMihai25 a întrebat:

Spuneti-mi si mie va rog de unde pot cumpara la liber un Iphone 14 pro max sau comanda in cel mult 1 saptamana.
Spania, sau Romania.
Funda!

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

IPhone 14 Pro Max este aparut recent de 2 luni si nu cred ca-l vei gasi la magazinele de vechituri sau pe site-urile "la liber" cum spui tu.
Dar il poti cumpara direct din magazinele de telefoane, cu banii jos.

Din Spania daca-l cumpri platesti vama de cateva sute de euro plus TVA, ca vine factura la el si te costa foarte mult.

| TheGentleman a răspuns:

Poți găsi telefon la liber la orice retailer de it/tehnologie: Altex, Emag. În Spania ai Amazon. Nu cumpăra de la magazinele de telefonie, fiindcă plătești mult peste valoarea produsului