| Alex_6294 a întrebat:

Spuneti-mi si mie, va rog frumos, cat este viteza de download si mai spuneti-mi daca prinde de la distanta mare acest router wireless TP-LINK TL-WR841N N300, cine imi spune, ii dau FUNDA!

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Stai linistit niciun isp nu o sa iti ofere o viteza mai mare decat suporta routerul

| pbsolver a răspuns:

Pana la 300mb/s (bineinteles, daca ISP-ul, hard disk-ul/ssd-ul si placa de retea pot oferi atat)
Distanta e decenta. L-am instalat intr-un apartament cu 4 camere si nu sunt locuri moarte (adica fara semnal) Asta daca este pozitionat bine...

| Netrider a răspuns:

Viteza maxima de transfer oferita este de 300Mbps.
Gasesti mai multe aici:

http://www.emag.ro/......EMC92BBBM/

| Andrei_Kovacs_1993 a răspuns:

350 mb dar depinde si de de unde ai iternetul