| Swabia a întrebat:

Stie careva cum pot schimba meniul la telefon in engleza din germana la un samsung omnia?! Fiind meniul in germana nu inteleg prea multe, as dori o indrumare pas cu pas! ...Multu!

Răspuns Câştigător
carla
| carla a răspuns:

Ada spune-le sa-ti schimbe softul daca pot, sau incearca sa traduci termenii din germana, cu ajutorul dictionarului, urmand pasii din negleza din manualul de utilizare. Bafta. e tare telu m-am uitat pe net happy

4 răspunsuri:
| dalea a răspuns:

Cel mai indicat ar fi sa mergi la un service, unde foarte usor iti vor shimba meniul in limba engleza ba, daca ai noroc si au programul pentru respectivul telefon, iti pot pune si meniu in limba romana.

| Swabia explică:

Aa.va multumesc pentru indrumari, dar am fost la service.de fapt mai multe! ...Si nu au stiu nici unul sa-mi schimbe meniul in engleza, cica e prea complicat! Mentionez ca telefonul nu a aparut inca in Romania! Iar la faza cu "*#0000# "nu se intampla nimicsadsad!

| VladDu a răspuns:

Incearca sa formezi *#0000# nu sunt sigur daca merge da incearca; la unele telefoane acest cod este pentru liba de baza (automatic-engleza)

| adrian88 a răspuns:

Trebuie sa stii germana pentru a putea umbla in meniul lui... daca nu stii mergi la un centru specializat si acolo til aseaza baietii...