| BabyWL a întrebat:

Stie careva cum se poate reactiva o oferta la cosmote?! ast rasp mersi:*

2 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Pai du-te acolo si vezi ce se poate! Preferabil pe suport scris, ca sa n-o intoarca dupa aia... Daca e cazul, cere si parerea cuiva de la Protectia Consumatorului!

| kufu a răspuns:

Din cate stiu ofertele la cartelele Cosmote erau limitate la maxim 1 an. Daca nu ai 12 luni inca, nu trebuie decat sa ai credit pe cartela si se reactiveaza oferta. Daca ai depasit cele 12 luni, foarte probabil sa trebuiasca sa iti alegi alta oferta. Mai multe detalii obtii daca suni la 1234 de pe cartela ta Cosmote.