| cristina1983 a întrebat:

Stie careva numarul de telefon al lui ilies_vlogs? Am nevoie de numar, vreau sa ii fac o surpriza

Răspuns Câştigător
| Valentin15 a răspuns:

S-ar putea sa fie, nu sunt sigur.

2 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Lasa prostiile. Ce sa vorbesti cu cineva care nu te cunoaste? Surprizele se fac intre prieteni iar numerele se dau personal. Daca vreau nr vecinei de la 4 il cer personal, nu il cer vecinei de la 5 sau vecinului de la 3.

| Desireღ a răspuns:

Și eu vreau să-i fac o farsă că a câștigat 20 de sticle de Coca Cola, dar n-am cum.

E BNN SĂ VR